Stavení v Poličce

Konečná cena
400 Kč
Konec aukce: 10.09.2021 22:00:00

Vladimír Šindler (*1891/+1961)

Stavení v Poličce

kresba tužkou, 13,5 x 12 cm

datováno 4.6.1938, signováno tužkou, adjustováno v paspartě s olepem, zaskleno

Historie přihazování

Zatím žádné příhozy.