Obr

Konečná cena
2000 Kč
Konec aukce: 10.09.2021 22:00:00

Jiří Šindler, ak. mal. (*1922/+2015)

Obr

barevná litografie, 2/100, tisk 25,2 x 18,7 cm

rok 1958, signováno tužkou, adjustováno v paspartě s olepem, zaskleno

Historie přihazování

Datum Částka Průběžná cena Uživatel
08.09.2021 12:06:17 200Kč 2000Kč 208F7992