Stará vrba

Konečná cena
700 Kč
Konec aukce: 25.06.2017 10:00:00

Název: Stará vrba

Autor: Petr Špaček

Popis: obraz, akvarel, 27,5 x 34,5 cm, v paspartě, bez rámu

Vyvolávací cena: 700 Kč

Malíř a keramik Petr Špaček se narodil ve Vysokém Mýtě. Nyní žije na venkově v Trusnově, kde má blíž k přírodě a ke krajině, kterou maluje.

Výtvarný obor vystudoval soukromě. Jeho malířskou technikou je olej na plátně a v tvorbě dominují ponejvíce krajiny. V současné době se však začíná jeho tvůrčí zájem posouvat trochu jiným směrem. Obrazy už nemají úplně realistické pohledy, a malířovou fantazií vytvářejí mystický snový svět vnitřního ducha.

Petr Špaček má na svém kontě 30 samostatných výstav a 10 výstav kolektivních, a to s Unií výtvarných umělců ČR. Jeho obrazy se nacházejí v soukromých sbírkách po Evropě (Francie, Anglie, Německo, Rakousko) a v USA a Japonsku.

Více také na: www.petrspacek.cz

Historie přihazování

Zatím žádné příhozy.