Zimní podvečer na Vysočině

Konečná cena
3600 Kč
Konec aukce: 25.06.2017 10:00:00

Název: Zimní podvečer na Vysočině

Autor: Ladislav Zezula

Popis: obraz, olej na sololitu, 56 x 42 cm, v rámu

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Ladislav Zezula vystudoval Restaurátorskou školu při Akademii věd. Je restaurátorem obrazů. Podílel se na jejich obnově v Národním divadle, chrámu Svatého Víta a v reprezentačních místnostech Pražského hradu. Další restaurátorské práce prováděl ve Frýdlantu v Čechách, Třeboni a dalších městech.

Zabývá se také vlastní tvorbou, převážně krajinomalbou s vysočinskou tématikou.

Více také na: www.restaurovaniobrazu.cz

Historie přihazování

Datum Částka Průběžná cena Uživatel
24.06.2017 13:59:53 100Kč 3600Kč D3A74449