Kominíček

Konečná cena
450 Kč
Konec aukce: 25.06.2017 10:00:00

Název: Kominíček

Autor: Irena Marie Hartingerová

Popis: litografie, 25,5 x 34,5 cm, bez rámu

Vyvolávací cena: 450 Kč

Jsem kozoroh a samouk, říká o sobě Irena Marie Hartingerová. Výtvarná tvorba ji provází od dětství. Dominantním způsobem jejího vyjádření byla dlouhou dobu malba olejovými, akrylovými a akvarelovými barvami, ale seznámila se i s tvorbou litografií, různými grafickými technikami, malbou na sklo a textil, korálkováním, drátkováním atd.

Před třemi lety se hodně intenzivně zabývala výrobou šperků z pryskyřice s ručně malovanými zalévanými motivy. Pro její výrobky platí, že co kus, to originál, což speciálně dokládá na unikátních, ručně vytvářených špercích z PET lahví.

Více také na: www.hartingerova.com

Historie přihazování

Zatím žádné příhozy.