Pierot

Konečná cena
400 Kč
Konec aukce: 25.06.2017 10:00:00

Název: Pierot

Autor: Irena Marie Hartingerová

Popis: litografie, 23 x 33 cm, bez rámu

Vyvolávací cena: 250 Kč

Jsem kozoroh a samouk, říká o sobě Irena Marie Hartingerová. Výtvarná tvorba ji provází od dětství. Dominantním způsobem jejího vyjádření byla dlouhou dobu malba olejovými, akrylovými a akvarelovými barvami, ale seznámila se i s tvorbou litografií, různými grafickými technikami, malbou na sklo a textil, korálkováním, drátkováním atd.

Před třemi lety se hodně intenzivně zabývala výrobou šperků z pryskyřice s ručně malovanými zalévanými motivy. Pro její výrobky platí, že co kus, to originál, což speciálně dokládá na unikátních, ručně vytvářených špercích z PET lahví.

Více také na: www.hartingerova.com

Historie přihazování

Datum Částka Průběžná cena Uživatel
23.06.2017 09:47:12 50Kč 400Kč 0E94A8FC
17.06.2017 08:51:53 100Kč 350Kč 9F2C0A7E