Ptáci

Konečná cena
500 Kč
Konec aukce: 10.09.2021 22:00:00

Ludmila Jandová, ak. mal. (*1938/+2008)

Ptáci

barevná litografie, 43/200, tisk 21,3 x 11 cm

signováno tužkou, volný list bez adjustace (grafika na levé straně dvojlistu, vpravo text)

Historie přihazování

Zatím žádné příhozy.