Vlčí máky

Konečná cena
2210 Kč
Konec aukce: 25.06.2017 10:00:00

Název: Vlčí máky

Autor: Luboš Frídl

Popis: obraz, olej na plátnně,  43 x 62 cm, v rámu

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Luboš Frídl se malování věnuje ve volném čase jako relaxaci všedního dne. V mládí navštěvoval ateliér akademického sochaře Františka Korejse, kde se učil figurální kresbu. V současné době se věnuje olejomalbě a akvarelu. Nejčastějšími motivy jeho obrazů jsou různá zátiší, ale často se uchyluje i k jiným tématům.

Více také na: www.lubos-fridl.717.cz

Historie přihazování

Datum Částka Průběžná cena Uživatel
25.06.2017 09:16:49 10Kč 2210Kč 6139D7E6