Váhy

Konečná cena
1010 Kč
Konec aukce: 10.09.2021 22:00:00

Josef Kos, ak. mal. (*1932 / +2016)

Váhy

barevná litografie, 15/90, tisk 22 x 19,5 cm

signováno tužkou, volný list bez adjustace

Historie přihazování

Datum Částka Průběžná cena Uživatel
07.09.2021 07:54:44 10Kč 1010Kč ED899D78